Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vișeu de Sus

12.525 de clădiri în Vișeu de Sus. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
51
1920–1945
162
1946–1960
507
1961–1970
519
1971–1980
691
1981–1990
499
1991–2000
453
2001–2010
162
2011 și după
363
Vișeu de SusMaramureș
Clădiri
12.525
Cu adresă
6.874
Cu anul înregistrat
3.407 · 27 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.237 · 34 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
32
Suprafață construită, total (m²)
1.092.514
Firme înregistrate
271
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.910
2 niveluri
945
3 niveluri
350
4 niveluri
21
5 niveluri
5
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 3.407 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
51
1920–1945
162
1946–1960
507
1961–1970
519
1971–1980
691
1981–1990
499
1991–2000
453
2001–2010
162
2011 și după
363

Câte etaje au. 4.237 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.910
2 niveluri
945
3 niveluri
350
4 niveluri
21
5 niveluri
5
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vișeu de Sus. Străzile din Vișeu de Sus pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.092.514

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
3.407 · 27 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.