Clădirile din Vlădeni-Deal
5.948 de clădiri în Vlădeni-Deal. 69 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 3
- 1920–1945
- 37
- 1946–1960
- 258
- 1961–1970
- 283
- 1971–1980
- 104
- 1981–1990
- 66
- 1991–2000
- 112
- 2001–2010
- 34
- 2011 și după
- 55
Vlădeni-DealBotoșani
- Clădiri
- 5.948
- Cu adresă
- 1.487
- Cu anul înregistrat
- 952 · 16 %
- Înainte de 1978
- 69 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 830 · 14 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 0
- Suprafață construită, total (m²)
- 428.764
- Firme înregistrate
- 7
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 785
- 2 niveluri
- 41
- 3 niveluri
- 4
- 4 niveluri
- 0
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Când au fost construite. 952 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 37 | |
| 1946–1960 | 258 | |
| 1961–1970 | 283 | |
| 1971–1980 | 104 | |
| 1981–1990 | 66 | |
| 1991–2000 | 112 | |
| 2001–2010 | 34 | |
| 2011 și după | 55 |
Câte etaje au. 830 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 785 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 41 | |
| 3 niveluri | 4 | |
| 4 niveluri | 0 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Pârâu 42, Vlădeni-Deal | 3 etaje |
| 2 | Școlii 4, Rădeni | 2 etaje |
| 3 | Strada Școlii 5, Boscoteni | 2 etaje |
| 4 | Strada Chetrosu 4, Frumușica | 2 etaje |
| 5 | Strada Țarna 8, Vlădeni-Deal | 2 etaje |
Străzile din Vlădeni-Deal. Străzile din Vlădeni-Deal pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 26
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Principală | 16 |
| 2 | Strada Făgădău | 8 |
| 3 | Strada Bisericii | 7 |
| 4 | Strada Pădurii | 7 |
| 5 | Amiezii | 5 |
| 6 | Principală | 5 |
| 7 | Școlii | 5 |
| 8 | Strada Bisericii | 5 |
| 9 | Strada Bolohan | 5 |
| 10 | Strada Pădurii | 5 |
| 11 | Strada Școlii | 5 |
| 12 | Viei | 5 |
| 13 | Ciochina | 4 |
| 14 | Strada Chetrosu | 4 |
| 15 | Strada Lungă | 4 |
| 16 | Tudurache | 4 |
| 17 | Varniței | 4 |
| 18 | Eternității | 3 |
| 19 | Fundătura Onofrei | 3 |
| 20 | Holmului | 3 |
| 21 | Manolacheni | 3 |
| 22 | Primaveri | 3 |
| 23 | Strada Ieșirea Storești | 3 |
| 24 | Strada Pârâu | 3 |
| 25 | Strada Prieteniei | 3 |
| 26 | Strada Zorilor | 3 |
Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 428.764
69 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 952 · 16 %
- Înainte de 1978
- 69 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.