Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Zărnești

10.611 clădiri în Zărnești. 24 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
36
1920–1945
66
1946–1960
77
1961–1970
72
1971–1980
88
1981–1990
74
1991–2000
160
2001–2010
122
2011 și după
634
ZărneștiBrașov
Clădiri
10.611
Cu adresă
5.405
Cu anul înregistrat
1.329 · 13 %
Înainte de 1978
24 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.399 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
95
Suprafață construită, total (m²)
1.385.473
Firme înregistrate
458
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.342
2 niveluri
682
3 niveluri
280
4 niveluri
62
5 niveluri
16
6 niveluri
15
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21

Când au fost construite. 1.329 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
36
1920–1945
66
1946–1960
77
1961–1970
72
1971–1980
88
1981–1990
74
1991–2000
160
2001–2010
122
2011 și după
634

Câte etaje au. 2.399 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.342
2 niveluri
682
3 niveluri
280
4 niveluri
62
5 niveluri
16
6 niveluri
15
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Zărnești. Străzile din Zărnești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 21 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.385.473

24 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.329 · 13 %
Înainte de 1978
24 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.