Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Jibou

5.741 de clădiri în Jibou. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
69
1946–1960
407
1961–1970
154
1971–1980
130
1981–1990
74
1991–2000
119
2001–2010
52
2011 și după
189
JibouSălaj
Clădiri
5.741
Cu adresă
2.736
Cu anul înregistrat
1.217 · 21 %
Înainte de 1978
63 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.327 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
752.026
Firme înregistrate
87
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.029
2 niveluri
228
3 niveluri
64
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.217 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
69
1946–1960
407
1961–1970
154
1971–1980
130
1981–1990
74
1991–2000
119
2001–2010
52
2011 și după
189

Câte etaje au. 1.327 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.029
2 niveluri
228
3 niveluri
64
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Jibou. Străzile din Jibou pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
752.026

63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.217 · 21 %
Înainte de 1978
63 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.