Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Lețcani

6.071 de clădiri în Lețcani. 35 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
24
1946–1960
156
1961–1970
108
1971–1980
85
1981–1990
67
1991–2000
178
2001–2010
44
2011 și după
381
LețcaniIași
Clădiri
6.071
Cu adresă
2.342
Cu anul înregistrat
1.050 · 17 %
Înainte de 1978
35 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.697 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
650.337
Firme înregistrate
101
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.351
2 niveluri
280
3 niveluri
63
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.050 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
24
1946–1960
156
1961–1970
108
1971–1980
85
1981–1990
67
1991–2000
178
2001–2010
44
2011 și după
381

Câte etaje au. 1.697 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.351
2 niveluri
280
3 niveluri
63
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Lețcani. Străzile din Lețcani pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
650.337

35 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.050 · 17 %
Înainte de 1978
35 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.