Clădirile din Pecica
10.441 de clădiri în Pecica. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 75
- 1920–1945
- 130
- 1946–1960
- 98
- 1961–1970
- 49
- 1971–1980
- 88
- 1981–1990
- 65
- 1991–2000
- 106
- 2001–2010
- 45
- 2011 și după
- 219
PecicaArad
- Clădiri
- 10.441
- Cu adresă
- 4.898
- Cu anul înregistrat
- 875 · 8 %
- Înainte de 1978
- 43 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 2.109 · 20 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 11
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.735.666
- Firme înregistrate
- 175
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.791
- 2 niveluri
- 266
- 3 niveluri
- 41
- 4 niveluri
- 8
- 5 niveluri
- 3
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Când au fost construite. 875 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 75 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 130 | |
| 1946–1960 | 98 | |
| 1961–1970 | 49 | |
| 1971–1980 | 88 | |
| 1981–1990 | 65 | |
| 1991–2000 | 106 | |
| 2001–2010 | 45 | |
| 2011 și după | 219 |
Câte etaje au. 2.109 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.791 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 266 | |
| 3 niveluri | 41 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 3 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada 218 1C, Pecica | 5 etaje |
| 2 | Strada 2 37, Pecica | 4 etaje |
| 3 | Strada 205 2, Pecica | 4 etaje |
| 4 | 2 128, Pecica | 4 etaje |
| 5 | Strada 601 53, Pecica | 3 etaje |
Străzile din Pecica. Străzile din Pecica pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | 1 | 29 |
| 2 | Strada 601 | 29 |
| 3 | 2 | 27 |
| 4 | Strada 203 | 15 |
| 5 | Strada 211 | 14 |
| 6 | Strada 3 | 13 |
| 7 | Strada 205 | 10 |
| 8 | 1 | 9 |
| 9 | Strada 1 | 9 |
| 10 | Strada 7 | 9 |
| 11 | 4 | 8 |
| 12 | Strada 3 | 8 |
| 13 | Strada 317 | 8 |
| 14 | Strada 401 | 8 |
| 15 | 5 | 7 |
| 16 | Strada 104 | 7 |
| 17 | 2 | 6 |
| 18 | Strada 108 | 6 |
| 19 | Strada 112 | 6 |
| 20 | Strada 232 | 6 |
| 21 | Strada 304 | 6 |
| 22 | Strada 306 | 6 |
| 23 | Strada 312 | 6 |
| 24 | Strada 328 | 6 |
| 25 | Strada 405 | 6 |
| 26 | Strada 410 | 6 |
| 27 | Strada 201 | 5 |
| 28 | Strada 204 | 5 |
| 29 | Strada 218 | 5 |
| 30 | Strada 307 | 5 |
Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.735.666
43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 875 · 8 %
- Înainte de 1978
- 43 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.