Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Piatra-Olt

5.908 clădiri în Piatra-Olt. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
26
1920–1945
84
1946–1960
263
1961–1970
274
1971–1980
230
1981–1990
131
1991–2000
265
2001–2010
59
2011 și după
148
Piatra-OltOlt
Clădiri
5.908
Cu adresă
2.912
Cu anul înregistrat
1.480 · 25 %
Înainte de 1978
54 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.789 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
4
Suprafață construită, total (m²)
484.176
Firme înregistrate
105
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.504
2 niveluri
250
3 niveluri
31
4 niveluri
3
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.480 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
26
1920–1945
84
1946–1960
263
1961–1970
274
1971–1980
230
1981–1990
131
1991–2000
265
2001–2010
59
2011 și după
148

Câte etaje au. 1.789 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.504
2 niveluri
250
3 niveluri
31
4 niveluri
3
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Piatra-Olt. Străzile din Piatra-Olt pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
484.176

54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.480 · 25 %
Înainte de 1978
54 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.